Hakkımızda

1989 yılında diş hekimi muayenehanesi olarak ağız ve diş sağlığı hizmeti sunan sağlık kuruluşumuz 2008 yılından itibaren aynı adreste, hastalarımıza daha iyi hizmet sunmak amacıyla hem fiziki mekanını hem de hekim ve yardımcı personel kadrosunu genişleterek Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak dişhekimliğinin tüm branşlarında (ağız, diş ve çene cerrahisi , implantoloji , ortodonti , pedodonti , periodontoloji , konservatif diş tedavisi , protez, endodonti , oral diagnoz ve radyoloji ) hizmet vermektedir.
 
2016 yılının ilk çeyreğinde ise hastalarımıza daha iyi hizmet sunmak amacıyla fiziki mekanını ve hekim kadrosunu daha da genişleterek AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ olarak Ameliyathanesi ve Dişhekimliğinin tüm branşlarında (ağız, diş ve çene cerrahisi , implantoloji , ortodonti , pedodonti , periodontoloji , konservatif diş tedavisi , protez, endodonti , oral diagnoz ve radyoloji ) hizmet vermeye başlamıştır. 
 
Beş katlı 1200 metrekare kapalı alanı bulunan merkezimiz teknolojiyle donanımlı klinikleri, ameliyathanesi, tomografi üç boyutlu görüntüleme sistemi,  sterilizasyon ünitesi ve diğer birimleriyle bölgemizin ilk özel ağız ve diş sağlığı merkezidir. Bünyemizde bulunan bir genel anestezi uzmanı, bir doktor ve dokuzu uzman olmak üzere on sekiz diş hekimi, üç çocuk diş hekimi, iki ortodonti uzmanı, iki ağız diş ve çene cerrahisi uzmanı, bir protez uzmanı, bir diş eti hastalıkları uzmanı, bir endodonti uzmanı ve otuz yardımcı sağlık ve teknik personel ile hizmet vermektedir.

Bölgemizde önemli bir eksiklik olan gece diş hekimi bulunmaması sorunu gidermek amacıyla 7/24 yedi gün yirmi dört saat hizmet sunmaktayız. Çocuk diş hekimlerimiz ağız diş çene cerrahisi uzmanlarımız hafta içiyle birlikte hafta sonu tatil günleri de hizmet vermektedirler. Zihinsel engelli hastalarımıza ve ağız diş sağlığı hizmeti almaktan korkan çocuk ve yetişkin hastalarımıza merkezimizin ameliyathanesinde genel anestezi veya uyutarak anestezi uzmanımız eşliğinde her türlü müdahale yapma imkanı sunulmaktadır.

Yine bölgemizde yaşlı ve engelli hastaların ağız ve diş sağlığı hizmeti almakta çektikleri zorlukları göz önünde bulunduran sağlık kuruluşumuz yeni açılan merkezimizin fiziki şartlarını yeni yönetmeliğe uygun olarak engelli hastaların rahatça  hizmet alabileceği şekilde düzenlenmiştir ayrıca yaşlı ve engelli hastaların ulaşım sorununu dikkate alan merkezimiz engelli hastalar için özel dizayn edilmiş aracımızla engelli ve 65 yaş üstü hastalarımıza ücretsiz servis imkanı sunmaktadır ayrıca tüm hastalarımız 7/24 ücretsiz otopark ve internet(wi-fi) hizmetimizden yararlanabilmektedir.
Etiketler:

AĞIZ ve DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ olarak Ameliyathanesi ve Dişhekimliğinin tüm branşlarında(ağız, diş ve çene cerrahisi, implantoloji, ortodonti, pedodonti, periodontoloji, konservatif diş tedavisi, protez, endodonti, oral diagnoz ve radyoloji) hizmet vermeye başlamıştır..

Facebook b
İnstagram x

Bize Ulaşın 444 86 41

XX

© Copyright 2017 Özel Beşiroğlu Diş Merkezi
Her Hakkı Saklıdır.